ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

ERTÜRK LİNES

Ertürk Lines 1960 yılında İzmir, Türkiye’de kuruldu.TURSAB (Türk Seyahat Acenteleri Birliği) üyesiyiz. Çeşme Sakız Adası turları Kos Samos Rodos Midilli Feribot seyahati ve online feribot bileti satışı, araç kiralama, otel ve vize hizmetleri sunmaktayız.
ada turları, ertürk lines, feribot bileti
Sektör : Turizm
Ürün & Hizmet Bilgileri : Feribot bileti, Vize işlemleri, Yunan adaları turu, Otel ve Araç kiralama
Kuruluş Tarihi : 01.07.1960
Adres : Musalla Mah Beyazıt Cad. 1016. Sok. No: 6-7 / İZMİR
İş Telefonu : 2327126768
Cep Telefonu :
Faks : 2327126223
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.erturk.com.tr/tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.