ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

ERSUN LTD.ŞTİ

ERSUN LTD.ŞTİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
F Elektronik hassas teraziler ve analitik terazi,lab.cihaz ithalat ,ihracat ve teknik servis hizmeti vermektedr.
elektronik terazi, hassas terazi, laboratuvar cihazları, laboratuvar terazileri
Sorumlu Kişi : Ergün Zara (Satış Müdürü)
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız Radwag ve Axis elektronik terazilerinin Türkiye temsilcisidir.Elektronik hassas teraziler,analitik teraziler,laboratuvar terazileri ve ekipmanları,endüstriyel teraziler ithalat,ihracat ve teknik servis hizmetlerini yapmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 15.09.1994
Adres : Tarabya Mah.Arabayolu Cad.No:162/A Tarabyaüstü-Sarıyer İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122229590
Cep Telefonu :
Faks : 2122229975
E-Posta :
Web Sitesi : www.radwagturkey.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.