ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

ERDAĞ SEYAHAT OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2015 TEMMUZ AYINDA KURULAN FİRMAMIZ TEKİRDAĞ'DA SADECE OTOBÜS GRUPLARINA YÖNELİK ÇALIŞMALARI MEVCUTTUR.MERCEDES BENZ-MAN-TEMSA-NEOPLAN GİBİ MARKA ARAÇLARININ BAKIMI ONARIMI VE YEDEK PARÇA İŞLEMLERİ İLE HIZLI SORUNSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLAN DA OLMAK KAYDIYLA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.AYRICA 7/24 YOL YARDIM İLE TÜM ÇEVRE İL VE İLÇELERE GİDEREK MEVCUT ARIZA YI YERİNDE ÇÖZEBİLİRİZ.
ağır vasıta-bakım onarım-yedek parça-motor-revizyon-otobüs
Sorumlu Kişi : ibrahim salman (FİRMA SAHİBİ)
Sektör : Otomotiv Yan Sanayi
Ürün & Hizmet Bilgileri : ŞEHİRLERARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN OTOBÜSLERİN BAKIM ONARIM VE YEDEK PARÇA İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK.7/24 YOL YARDIM SAĞLAMAK.
Kuruluş Tarihi : 02.07.2015
Adres : altınova mh yenitaş sk no:15 süleymanpaşa/tekirdağ / TEKİRDAĞ
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.erdagotomotiv.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.