ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Başarı Hikayesi

Oğuzbey Dayanıklı Tük. Mal. San. Tic. A.Ş.

BEYSAN Oturma Grupları, Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. A.Ş. tarafından, 1998 yılında Bolu 1.Organize Sanayi Bölgesi'nde üretilmeye başlanmıştır. 31.12.2000 tarihinde İstanbul, Beylikdüzü, Tüyap Fuarı yakınlarındaki tesislerine taşınan Oğuzbey, ürün yelpazesini sürekli genişleterek, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.Devamı

ERBA YALITIM İZOLASYON İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ERBA YALITIM İZOLASYON İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Erba Yalıtım izolasyon olarak, polyurea kaplama, poliüretan köpük, epoksi zemin kaplama, sürme izolasyon, su izolasyonu ve zemin kaplamaları konularında sizlere en doğru ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.
epoksi, epoksi zemin kaplama, poliüretan kaplama, poliüretan köpük, polyurea, polyurea kaplama, polyurea su yalıtımı, sürme izolasyon
Sektör : İnşaat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Erba Yalıtım izolasyon olarak, polyurea kaplama, poliüretan köpük, epoksi zemin kaplama, sürme izolasyon, poliüretan kaplama, likit membran, pvc membran, epoksi, polyurea, sprey köpük, poliüretan enjeksiyon, su izolasyonu ve zemin kaplamaları konularında sizlere en doğru ve en hızlı hizmeti sunuyoruz.
Kuruluş Tarihi : 01.05.2007
Adres : Bahçekapı Mah. 2535 Sk. No.24/A Şaşmaz / Etimesgut/ ANKARA / ANKARA
İş Telefonu : 3123947270
Cep Telefonu :
Faks : 3123947270
E-Posta :
Web Sitesi : www.erbayalitim.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.