ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

EMİREL LTD ŞTİ

Sektörün de 30 yıllık tecrübe ve müşteri ailemiz,n en önemli üyesidir felsefesini güden ve her zaman yenikliklere açık bir kuruluşdur, Halıcılıkla başlayan ticari hayatımızda zamanla beyaz eşya ve telekomünikasyon ve teknik servis sektöründe faliyet göstermektedir.
acer, adsl, ankastre, beko, bianchi, bisan, buzdolabı, casper, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, ege, fırın, internet, internet aboneliği, iptv, izmir, klima, lcd, led tv, lenavo, modem, servis, telefon aboneliği, tivibu, tivibu kurulum
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Beko ürünleri ve Türk Telekom TTNET ürünleri ve tivibu teknik servisliği hizmetlerimiz araasındadır.
Kuruluş Tarihi : 05.05.1994
Adres : M.Kemal Cd No:43/c Bornova / İZMİR
İş Telefonu : 2323889570
Faks : 2323428606
E-Posta :
Web Sitesi : www.emirel.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.