ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

EMİREL LTD ŞTİ

Sektörün de 30 yıllık tecrübe ve müşteri ailemiz,n en önemli üyesidir felsefesini güden ve her zaman yenikliklere açık bir kuruluşdur, Halıcılıkla başlayan ticari hayatımızda zamanla beyaz eşya ve telekomünikasyon ve teknik servis sektöründe faliyet göstermektedir.
acer, adsl, ankastre, beko, bianchi, bisan, buzdolabı, casper, cep telefonu, dizüstü bilgisayar, ege, fırın, internet, internet aboneliği, iptv, izmir, klima, lcd, led tv, lenavo, modem, servis, telefon aboneliği, tivibu, tivibu kurulum
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Beko ürünleri ve Türk Telekom TTNET ürünleri ve tivibu teknik servisliği hizmetlerimiz araasındadır.
Kuruluş Tarihi : 05.05.1994
Adres : M.Kemal Cd No:43/c Bornova / İZMİR
İş Telefonu : 2323889570
Faks : 2323428606
E-Posta :
Web Sitesi : www.emirel.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.