ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

EKOS ENERJİ MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ

Ekos Enerji, özellikle kompanzasyon, Enerji ölçümü ve verimliliği, elektrik panosu içerisnde kullanılan her türlü malzeme temini, işletme ve fabrikalara ilişkin taahhüt bakım servis hizmetleri sağlayan bir mühendislik firmasıdır.
elektrik pano malzeme satışı, enerji ölçümü, işletme sorumluluğu, kompanzasyon
Sektör : Elektrik - Elektronik
Ürün & Hizmet Bilgileri : Entes, Onka, Eaton, Siemens, Schneider, Hünka, ABB, Öznur Kablo
Kuruluş Tarihi : 07.12.2018
Adres : Mimar Sinan Mahallesi Üsküdar Caddesi Yedpa Ticaret Merkezi H Cadde No:62 Ataşehir / İSTANBUL
İş Telefonu : 2164713567
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.ekosenerji.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.