ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

EKOL ELEKTRİK MALZ.TİC

Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup elektrik malzeme satışı ve elektrik taahüt işleri yapmaktadır. payas/hatay merkez, dörtyol/hatay şube olarak hizmet vermekteyiz.
ekol elektrik, malzeme satışı ve taahüt işleri
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : siemens,schneider,legrand,hes,öznur,otomasyon ürünleri ve taahüt işleri ve bir çok ürün satışımız bulunmaktadır.
Kuruluş Tarihi : 01.01.2004
Adres : Merkez:İstiklal Mah.Atatürk Cad.no21/a payas hatay Şube: Numune Evler Mah.şht.polis necati keskin bulv. dörtyol/hatay / HATAY
İş Telefonu : 3267557330
Faks : 3267557329
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.