ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

EKO EGE KIRTASİYE OFİS ÜRN.SAN.TİC.A.Ş.

ŞİRKETİMİZ 07/10/1998 TARİHİNDE İZMİRDE KURULMUŞTUR. İZMİR-ANKARA-AYDIN-DENİZLİ-İSTANBUL-MANİSA-MUĞLA DA BULUNAN, KIRTASİYE SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN ,İTHALATÇI,İMALATÇI,PERAKENDECİ,TOPTANCI 32 ORTAKLI BİR ŞİRKETİZ. TOPTAN KIRTASİYE MALZEME SATIŞI YAPMAKTAYIZ.
çok ortaklı, ege kırtasiye toptan, eko, eko ege, ekofis, kırtasiye, kırtasiyeci, toptan
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : TOPTAN KIRTASİYE MALZEMESİ SATIŞI
Kuruluş Tarihi : 07.10.1998
Adres : 1203/3 SOKAK NO:7 GIDA ÇARŞISI YENİŞEHİR / İZMİR
İş Telefonu : 02324596465
Faks : 02324591133
E-Posta :
Web Sitesi : ekofis.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.