ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Solimpeks Enerji Başarı Hikayesi

Solimpeks Enerji Gıda Turizm San. Tic. A.Ş.

Solimpeks, güneş enerjisi sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, Dünya standartlarında güneş enerjisi sistemleri üretmeyi başarmıştır...Devamı

EGE MAKİNE VE TEKNİK MALZEME LTD. ŞTİ.

Firmamız aslen 65 yılından itibaren mümessillik bazında ithalat yapmektadır, temsilcisi olduğumuz firmalar RIDGID Boru Tesisat Malzemeleri, USAG El Aletleri, SNAP-ON Avadanlıklar, PROTEM Kaynak Ağzı Açma ve Kesme Makineleri, LACO-MARKAL Markalama Kalemleri ve Isı Tebeşirleri, Hydratight Hidrolik Tork Anhtarları'dır.
anahtar, boru anahtarı, dedektör, diş açma makinesi, kamera, kanal temizleme, lokma, makas, pafta
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız, perakende ve toptan satış yapmaktadır, genelde müşterilerimiz fabrikalardır, ve İstanbul dışı büyük illerde de bayilerimiz kanalı ile satış yapmaktayız.
Kuruluş Tarihi : 06.04.2006
Adres : Arapcamii mah. Tersane cad. Bakır sok. No:4 Karaköy / İSTANBUL
İş Telefonu : 02122374040
Faks : 02122373600
E-Posta :
Web Sitesi : www.egemakine.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.