ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Yardımcı Beton Başarı Hikayesi

Yardımcı Beton San. Tic. Paz. A.Ş.

1992'de, Konya 2. O.S.B'deki ilk hazır beton tesisini kurarak Konya’da belli bir boşluğu dolduran Yardımcı Beton, çalışmalarıyla iyi hizmet ve güveni arayan Konyalı sanayicinin önünü açmıştır. Yardımcı Beton, Konya 2. O.S.B'de 51.600 m² alan üzerinde kurulu tesisinde faaliyetlerine devam ederken, 2007 yılında Selçuklu Konya'daki 6.000 m² alan üzerinde ikinci tesisinde de üretime başlamıştır. Devamı

DURKAİNŞAAT

Sektördeki Gelişmeleri Yakından Takip Eden DURKAİNŞAAT İzolasyon Ekibi Olarak Beklentilerin Daha Fazlasını Sunmak Amacıyla Sektördeki Yerimizi Aldık..teknik Bilgi Ve Becelerilerimizle En İyinin’de Üstüne Çıkıp Standartları Aşmayı Hedefleyerek Hızlı Ve Güvenilir Bir Başlangıç Yaptık.Firmanın degismez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : ısı yalıtım mantolama sistemi %50-%60 enerji tasarrufu sağlar.ekonomiktir 2-3 yıl içerisinde yalıtım maliyetini karşılar.rutubetin oluşturduğu küf bakteri siyah lekelenmeler kötü kokular ayrıca sıva ve boya kabarmaları oluşmaz.bina dışından gelen gürültü ve sesleri %15 oranında keser.ısı yalıtımlı duvarların içinde difüzyon sonucu yoğuşma olmayacağından duvardaki malzemeler korozyona uğramaz(bina demir ve çelikleri paslanıp incelmez).montolama uygulanan binalarda yakıt tüketimi az olduğundan hava kirliliğine neden olmaz.
Kuruluş Tarihi : 24.03.2011
Adres : toros mah. 78186 sok. öztürk apt. B blok no:2/H ÇUKUROVA/ADANA / ADANA
İş Telefonu : 3222331242
Faks : 3222331252
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.