ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

DURKAİNŞAAT

Sektördeki Gelişmeleri Yakından Takip Eden DURKAİNŞAAT İzolasyon Ekibi Olarak Beklentilerin Daha Fazlasını Sunmak Amacıyla Sektördeki Yerimizi Aldık..teknik Bilgi Ve Becelerilerimizle En İyinin’de Üstüne Çıkıp Standartları Aşmayı Hedefleyerek Hızlı Ve Güvenilir Bir Başlangıç Yaptık.Firmanın degismez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : ısı yalıtım mantolama sistemi %50-%60 enerji tasarrufu sağlar.ekonomiktir 2-3 yıl içerisinde yalıtım maliyetini karşılar.rutubetin oluşturduğu küf bakteri siyah lekelenmeler kötü kokular ayrıca sıva ve boya kabarmaları oluşmaz.bina dışından gelen gürültü ve sesleri %15 oranında keser.ısı yalıtımlı duvarların içinde difüzyon sonucu yoğuşma olmayacağından duvardaki malzemeler korozyona uğramaz(bina demir ve çelikleri paslanıp incelmez).montolama uygulanan binalarda yakıt tüketimi az olduğundan hava kirliliğine neden olmaz.
Kuruluş Tarihi : 24.03.2011
Adres : toros mah. 78186 sok. öztürk apt. B blok no:2/H ÇUKUROVA/ADANA / ADANA
İş Telefonu : 3222331242
Faks : 3222331252
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.