ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

DORME TEKSTİL PAZARLAMA TİC. LTD.ŞTİ.

Dorme markası çerçevesinde bünyesinde Brode tesisi, dokuma tesisi, ip büküm tesisi ve biri outlet olmak üzere 2 adet büyük mağaza bulunmaktadır. Türkiyenin dört bir yanında gurula sattığımız ürünlerimiz dünyanın bir çok yerindede tükeciyle buluşmaktadır. Dürüstlük ilkesininden sapmadan yatırımlarına devam etme kararı alan dorme ar-ge yatırmınna çok öem vermiş ve bünyesinde oluşturduğu ar-ge grubuyla müşterilerine her zaman moda olan, özel tasarımları içerisinde müşteriye özel ürün üretmiştir. Dorme grubu aynı anda üretimi ile ithalatçı ve toptançıya hitap ettiği gibi nihai tüketiciyede hizmet vermektedir. Kusursuz müşteri memnuniyeti projesi çerçevesinde dünyanın dört bir yanında ürünlerini satmaktadır.
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : PERDE, BRODE DIŞ TİCARET
Kuruluş Tarihi : 18.09.2002
Adres : Çevreyolu Cad. No:179 / SAKARYA
İş Telefonu : 2642730140
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.dorme.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.