ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Setna Eğitim Başarı Hikayesi

Setna Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.

Eğitime gönül vermiş kadrosu ve doğru yol haritasıyla misyonuna uygun nesiller yetiştirmek adına geleceğe giden yolda bir köprü olmaya devam eden Setna Eğitim Hizmetleri'nin bünyesindeki Özel Mimar Sinan Koleji, ülkemizin başarılı eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Devamı

DOĞU OTOMOTİV

FİRMAMIZ 15 YILLIK DENEYİMİ İLE ÜLKE GENELİNDE FORD BİNEK VE TİCARİ ARAÇ YEDEK PARÇALARININ TOPTAN SATIŞINI YAPMAKTADIR.
connecct parça, fiesta parça, focus parça, ford auto parts, ford yedek parça, transit parça, yedek parça
Sektör : Otomotiv Yan Sanayi
Ürün & Hizmet Bilgileri : TÜM FORD ARAÇ GRUPLARINA AİT YEDEK PARÇALARI ORJİNAL VEYA MUADİLİ ŞEÇENEKLERİ İLE MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET ETMEKTEYİZ. B2B SATIŞ PLATFORMUMUZ ÜZERİNDEN MÜŞTERİLERİMİZ RAHATLIKLA SİPARİŞ VEREBİLMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 26.09.2017
Adres : oruçreis mah. tekstilkent iş merkezi B16 blok no:44 Esenler/istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 5468722323
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.dogu-otomotiv.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.