ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İzmir Çamlaraltı Koleji Başarı Hikayesi

İzmir Çamlaraltı Koleji

1954 yılında Mehmet Ali Sertatıl tarafından 14 öğrenciyle eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlayan, 1955-1956 öğretim yılında ortaokul ve lise kısımlarını bünyesine katan İzmir Özel Çamlaraltı Koleji, bugün ülkemizin farklı kademelerinde görev yapan 4.000'i aşkın mezunlarıyla gurur duymaktadır. Devamı

DEMİRDÖKÜM BORAN

FİRMAMIZ DEMİRDÖKÜM A.Ş. NİN ANKARA VE ANTALYA TOPTANCI ANA BAYİİ STATÜSÜNDE ,ÜRETTİĞİ KOMBİ,KLİMA,TERMOSİFON,ŞOFBEN,GÜNEŞ ENERJİSİ,RADYATÖR VANASI,ÇELİK KAZAN,DÖKÜM RADYATÖR,PANEL RADYATÖR,DOĞALGAZ BRÜLÖRLERİ,GENLEŞME TANKI,TESİSAT MALZEMELERİ,SİRKÜLASYON POMPASI,KAZAN PANOSU,BOYLER,ISI POMPASI VE KLİMA MONTAJ MALZEMELERİ GİBİ ÜRÜNLERİN PAZARLANMASI VE MONTAJINI YAPMAKTIR.
ariston, ariston kombi, boyler, brülör, demirdöküm çelik kazan, demirdöküm döküm kazan, demirdöküm klima, demirdöküm kombi, demirdöküm panel radyatör, demirdöküm radyatör, demirdöküm şofben, demirdöküm termosifon, demirdöküm vana, dizayn ve fırat plastik tesisat boru ve montaj malzemeleridemirdöküm, eca, eca kombi, genleşme tankı, ısıpompası, inverter klima, kombi, multi klima, panel radyatör, sirkülasyon pompası, tesisat, tesisat malzemeleri, unmak radyatör, viesmann kombi, viessmann
Sorumlu Kişi : aydin koc (ŞİRKET MÜDÜRÜ)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : DEMİRDÖKÜM KOMBİ,DEMİRDÖKÜM KLİMA,DEMİRDÖKÜM TERMOSİFON,DEMİRDÖKÜM ŞOFBEN,DEMİRDÖKÜM PANEL RADYATÖR,DEMİRDÖKÜM RADYATÖR,DEMİRDÖKÜM VANA,DEMİRDÖKÜM ÇELİK KAZAN,DEMİRDÖKÜM DÖKÜM KAZAN,GENLEŞME TANKI,BOYLER,ISIPOMPASI,İNVERTER KLİMA,MULTİ KLİMA,BRÜLÖR,SİRKÜLASYON POMPASI,TESİSAT MALZEMELERİ,ECA KOMBİ,ARİSTON KOMBİ,VİESMANN KOMBİ,UNMAK RADYATÖR,DİZAYN VE FIRAT PLASTİK TESİSAT BORU VE MONTAJ MALZEMELERİ.
Kuruluş Tarihi : 05.05.2005
Adres : Turgut Özal Bulvarı,Altınevler Mah.Demirciler sitesi,1.cadde no :166 MAMAK-ANKARA / ANKARA
İş Telefonu : 3123480400
Cep Telefonu :
Faks : 3123480420
E-Posta :
Web Sitesi : WWW.boranltd.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.