ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

BT Isı Sistemleri Başarı Hikayesi

BT Isı Sistemleri Isı Endüstrisi

BT, 1991 yılında kurulan BT ISI SİSTEMLERİ ile yola çıkmış ve 1974'ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi ısı santralleri kuran bir grup şirket olmuştur... Devamı

DEMİR KARDESLER OTOMOTİV İNŞ. NAK. PET. ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız otomotiv sektörünce öncelikli adi ortaklık dahil olmak üzere yaklaşık 25 ylıdır faaliyet göstermektedir.
çekici tır, debriyaj, dorse, fren, kamyonet, minibüs, otomotiv yedek parçaları kamyon, vantilatör kanatları
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : AĞIR VASITA (KAMYON , ÇEKİCİ , KAMYONET ) YEDEK PARÇALARI ve HAFİF TİCARİ OLARAK (MİNİBÜS VE KAMYONET ) YEDEK PARÇALARI SATIŞI YAPMAKTADIR. BAYİSİ OLDUĞUMUZ ( EKU - BUSAN DEBRİYAJ - KANCA - POVERPLAST VANTİLATÖR KANATLARI - OYMAK - TÜRKSA YAKIT DEPOLARI vb, bilimum yedek parçaları toptan satışı gerçekleştirmektedir.
Kuruluş Tarihi : 15.02.1996
Adres : mimarsinan mah. yedpa iş merkezi b cad. no : 73-74 ATAŞEHİR / İSTANBUL
İş Telefonu : 02164711146
Faks : 02166601665
E-Posta :
Web Sitesi : www.demirkardesler.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.