ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

DEKA STYLE

Masa sandalye takımı, yemek odası takımı , sehpa,orta sehpa,kitaplık üretimi yapmakta olan firmamız inovasyona önem vermektedir.
modern masa takımları, sehpa takımları
Sektör : Mobilya
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ürünleri garantilidir.
Kuruluş Tarihi : 03.07.2015
Adres : Ağaç işleri bölümü 21. Mobilya sok. No:5d inegöl Bursa / BURSA
İş Telefonu : 2247135777
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : dekastyle.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.