ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dubacı Tarım Başarı Hikayesi

Dubacı Tarım Ürünleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Tarım Sektörü'ne Edirne'nin İpsala İlçesi'nde, çeltik yetiştiriciliği ile 1979 yılında, babadan kalma 30 dekarlık bir sahada başlayan ve bugün 2.000 dekarlık modern bir çeltik çiftliğine ulaşan Dubacı Ailesi, kiralamış olduğu araziler ile birlikte, yıllık 4.000 dekarlık bir sahada çeltik tarımı gerçekleştirmektedir...Devamı

DAĞDELEN MAKİNA TEKS.İNŞ.OTOMV.İTH.İHR.SINIR TİC.

Dağdelen makine teks.inş.otomv.ith.ihr.sınır Tic.olarak 2001 yılından beridir, tescilli markamız PARAND ile oto kılıfları ve oto aksesuar sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bu faaliyetimizin ana meşgalesini ithalat ve bu ithalatın kendi bayi ağımız ile toptan satışı oluşturmaktadır.
parand oto koltuk kılıfları
Sorumlu Kişi : ALİCAN KARAHAN (GENEL MÜDÜR)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : OTO KOLTUK KILIFI VE AKSESUARLARI İMALAT İTHALAT İHRACAT
Kuruluş Tarihi : 17.09.2006
Adres : BEYAZIT PASAJI NO.19 DOĞUBAYAZIT / AĞRI
İş Telefonu : 0472 312 16 43
Cep Telefonu : 5413913887
Faks : 0472 312 79 57
E-Posta :
Web Sitesi : www.parand.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.