ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

CERMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Cermak 1980 yılında faaliyete başlamış olup, 1992 yılında şirketleşmiştir. Kaynaklı metal imalat, makina imalat sektörüne makina ve sarf malzemeleri temini konusunda uzmanlaşmış, sektörün lider firmalarının satıcılığını ve temsilciliğini yürüten ticaret firmasıdır.
elektrod, gazaltı, iş güvenliği, kaynak, makinahırdavat
Sorumlu Kişi : Hakan Öyekçin (Şirket Müdürü)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kaynak Makinaları (Lincoln-Electric, Expressweld, Askaynak) Kaynak Sarf Mlz. (Elektrod,Mig-Tig Kaynak Telleri, Tozaltı Kaynak Teli.. vb) Kaynak Makina Yedek Malzemeleri, İş güvenliği Mlz. Elektrikli El Aletleri (Bosch, Makita, Black&Decker) Hırdavat Mlz. satışı.
Kuruluş Tarihi : 12.10.1992
Adres : 2829 Sokak No:31/A 1.Sanayi Sitesi / İZMİR
İş Telefonu : 2324599868
Faks : 2324337827
E-Posta :
Web Sitesi : www.magaza365.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.