ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Sarnıç Otel Başarı Hikayesi

Sarnıç Otel

1915 yılında konak olarak inşaa edilen, orjinal haline sadık kalınmak suretiyle otele çevrilerek, 1999'dan bu yana hizmet vermekte olan Sarnıç Hotel; "sarnıç" ismini altında bulunan ve Bizans İmparatorluğu tarafından 5.yy'da inşaa edilen sarnıçtan almaktadır...Devamı

CERMAK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Cermak 1980 yılında faaliyete başlamış olup, 1992 yılında şirketleşmiştir. Kaynaklı metal imalat, makina imalat sektörüne makina ve sarf malzemeleri temini konusunda uzmanlaşmış, sektörün lider firmalarının satıcılığını ve temsilciliğini yürüten ticaret firmasıdır.
elektrod, gazaltı, iş güvenliği, kaynak, makinahırdavat
Sorumlu Kişi : Hakan Öyekçin (Şirket Müdürü)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kaynak Makinaları (Lincoln-Electric, Expressweld, Askaynak) Kaynak Sarf Mlz. (Elektrod,Mig-Tig Kaynak Telleri, Tozaltı Kaynak Teli.. vb) Kaynak Makina Yedek Malzemeleri, İş güvenliği Mlz. Elektrikli El Aletleri (Bosch, Makita, Black&Decker) Hırdavat Mlz. satışı.
Kuruluş Tarihi : 12.10.1992
Adres : 2829 Sokak No:31/A 1.Sanayi Sitesi / İZMİR
İş Telefonu : 2324599868
Faks : 2324337827
E-Posta :
Web Sitesi : www.magaza365.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.