ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talat Matbaacılık Başarı Hikayesi

Talat Matbaacılık ve Deri Mamulleri A.Ş.

40 yılı aşkın bir sürede yüz binlerce farklı tasarımın üretimine imza atmanın gururunu taşıyan Talat Matbaacılık, 5.000 m² üzerine kurulu entegre tesislerinde elektronik dizgi, film, cilthane, ambalaj ve ofset tesislerinde kalite ve estetikten taviz vermeden hızlı üretim yapabilmektedir...Devamı

CENGİZ ELN.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Elektronik kompanent sektörüne 1986 yılında başlayan hizmetlerimize, 1993 yılından beri Cengiz Elektronik İthalat & İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak devam etmekteyiz. Müşteriye en iyi hizmet, kaliteli ürün, fiyat avantajı sunma ve güler yüz parolasıyla başladığımız faaliyetlerimizi, yine aynı çizgide ve sektördeki hızlı değişimleri yakından takip ederek sürdürmekteyiz. Cengiz Elektronik 10000'i aşkın ürün yelpazesi ile Türkiye'de toptan ve perakende satışlarının yanı sıra, güçlü yurt dışı bağlantıları ile ithalat ve ihracat alanlarında da değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden Cengiz Elektronik, hizmetlerine son olarak elektronik hurda toplama faaliyetini de eklemiş bulunmaktadır.
bobin, diod, drenç, entegre, kondansatör, led, pot, röle, termistör, transistör, trimpot ve smd malzemeler, varistör
Sorumlu Kişi : Nilay Kara (Şirket Ortağı)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her türlü Elektronik malzeme
Kuruluş Tarihi : 28.11.1986
Adres : Erişteci Sok. Abed Han No:7/26-27-28 Karaköy / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122523699
Faks : 2122443656
E-Posta :
Web Sitesi : www.cengizelektronik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.