ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

CENGİZ ELN.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Elektronik kompanent sektörüne 1986 yılında başlayan hizmetlerimize, 1993 yılından beri Cengiz Elektronik İthalat & İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak devam etmekteyiz. Müşteriye en iyi hizmet, kaliteli ürün, fiyat avantajı sunma ve güler yüz parolasıyla başladığımız faaliyetlerimizi, yine aynı çizgide ve sektördeki hızlı değişimleri yakından takip ederek sürdürmekteyiz. Cengiz Elektronik 10000'i aşkın ürün yelpazesi ile Türkiye'de toptan ve perakende satışlarının yanı sıra, güçlü yurt dışı bağlantıları ile ithalat ve ihracat alanlarında da değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden Cengiz Elektronik, hizmetlerine son olarak elektronik hurda toplama faaliyetini de eklemiş bulunmaktadır.
bobin, diod, drenç, entegre, kondansatör, led, pot, röle, termistör, transistör, trimpot ve smd malzemeler, varistör
Sorumlu Kişi : Nilay Kara (Şirket Ortağı)
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Her türlü Elektronik malzeme
Kuruluş Tarihi : 28.11.1986
Adres : Erişteci Sok. Abed Han No:7/26-27-28 Karaköy / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122523699
Faks : 2122443656
E-Posta :
Web Sitesi : www.cengizelektronik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.