ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

ÇELSAN ÇELİK HALAT SAN.VE TİC.A.Ş.

Firmamız yaklaşık 100 yıl önce Karaköy Perşembe Pazarında şahıs firması olarak ticari hayatına başlayarak, 1983 yılından bu güne kadar da Anonim Şirket olarak faaliyetine devam etmektedir. Faaliyet konumuzun çelik halat toptan satışıdır. Faaliyet alanımız kuruluşumuzdan beri değişmemiş, ve bu tecrübe firmamızı sektöründe lider konuma getirmiştir. Ticaret faaliyetimiz içerisinde; Asansör, Petrol ve Maden sanayi, Demir-Çelik, Limanlar, Vinç, Balıkçılık, Çimento ve İnşaat başlıca sektörlerdendir.
asansör, balıkçılık, çelik, çelik halat, çimento, halat, inşaat, liman, maden, vinç
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Çelik Tel Halat
Kuruluş Tarihi : 17.11.1983
Adres : Demirciler Sitesi 10. Yol No:60 Zeytinburnu / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125103211
Faks : 2126796688
E-Posta :
Web Sitesi : www.celsancelik.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.