ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

ÇAKIRAĞA SİGORTA LTD.ŞTİ

ŞAHIS SİGORTA ACENTELİĞİ OLARAK 2004 YILINDA KURULAN ÇAKIR SİGORTA 2015 YILINDA ÜNVANININ ÇAKIRAĞA SİGORTA LTD.ŞTİ OLARAK DEĞİŞTİRMİŞTİR.SİGORTA SEKTÖRÜNÜ ÖNDE GELEN ŞİRKETLERİ ANADOLU-AXA-ALLİANZ-SOMPO VE HALK SİGORTA ACENTELİKLERİ İLE SİGORTALILARIMIZA HİZMET VERMEKTEDİR.
çakırağa sigorta
Sorumlu Kişi : ŞENER ÇAKIR (MÜDÜR)
Sektör : Sigortacılık
Ürün & Hizmet Bilgileri : KASKO-TRAFİK-İŞ YERİ-KONUT-YANGIN-SAĞLIK-NAKLİYAT-FERDİ KAZA-SORMLULUK SİG.TARSİM-BES İLE TÜM BRANŞLARDA HİZMET VERMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 01.08.2015
Adres : YILDIRIM MAH.ESKİ EDİRNE ASFALTI KINALI ADA SOKAK NO 2/4 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2124795904
Cep Telefonu : 5326553312
Faks : 2124795905
E-Posta :
Web Sitesi : www.cakiragasigorta.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.