ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

BURÇ İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET

firmamız 15.01.2009 tarihinde içel mersin merkezde faaliyet göstermeye başlamıştır.karsis dış cephe dekor ürünleri adlı firmanın mersin toptancı bayiligini alıp mersin halkına hizmet vermeye devam etmektedir ..
burç inşaat, inşaat, mantolama, taahhüt, toptan dış cephe, uygulama, ve dekor ürünleri satışı
Sorumlu Kişi : ayten cengiz (firma sahibi)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : karsis iç ve dış dekor ürünleri ile mersin merkezde uygulamaya yönelik (işçilik) inşaat taşeronlugu dış cephe mantolama ve izalasyon hizmetleri ve beraberinde iç ve dış boya işçiligi uygulamaları ile faaliyet içinde bulunmaktayız ..
Kuruluş Tarihi : 15.01.2009
Adres : osmaniye mah. 81011 sk. cihat apt. no=36 1/2 / İÇEL
İş Telefonu : 03243212896
Cep Telefonu : 5544948714
Faks : 03243212896
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.