ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Doğuş Elektrik Başarı Hikayesi

Doğuş Elektrik İnş. Taah. San. Tic. A.Ş.

Gaziantep`te, elektrik ve tesisat malzemeleri alanında faaliyet gösteren Doğuş Elektrik, teknolojik gelişmeleri sektörüne uygulayarak müşterilerine sunduğu çözümlerle hergün daha da büyüyor...Devamı

BRAVO PROMO İTH. İHR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

BRAVO PROMO İTH. İHR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
UZAKDOĞU VE AVRUPA'DAN STOKLU VE İTHAL ÜRÜNLERLE PROMOSYON VE HEDİYELİK EŞYA SEKTÖRÜNE TOPTAN ÜRÜN TEMİNİ, TALEP EDİLMESİ HALİNDE BASKILI VE ÖZEL RENKLİ ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR.
elektronik, flash drıve, hediyelik eşya, ilk el, ithalat, kırtasiye, mouse, promosyon, stok, toptan
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : UZAKDOĞU VE AVRUPA'DAN STOKLU VE İTHAL ÜRÜNLERLE PROMOSYON VE HEDİYELİK EŞYA SEKTÖRÜNE TOPTAN ÜRÜN TEMİNİ, TALEP EDİLMESİ HALİNDE BASKILI VE ÖZEL RENKLİ ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR.
Kuruluş Tarihi : 17.10.2004
Adres : İSTANBUL
İş Telefonu : 2164111746
Faks : 2163608733
E-Posta :
Web Sitesi : www.bravo-promo.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.