ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

SUDEKS İnşaat Başarı Hikayesi

SUDEKS İnşaat Turizm Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

SUDEKS İnşaat, başarılarını yapımını gerçekleştirdiği konut projeleriyle kanıtlayan, sektöründe önemli yer edinebilmiş inşaat firmaları arasında yer almaktadır...Devamı

BİLGE SERVİS

Firmamız 2009 Yılında kombi, klima ve beyaz eşya ürünlerinin tüm arızalarını yerinde tamir amacı ile kurulmuş olmakla beraber özel teknik servis hizmetini vermekte ve sadece garantisi tükenen ürünlerin teknik servis hizmetini vermekteyiz.
beyaz eşya servisi, klima servisi, klima servisi, kombi servisi
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız her çeşit klima kombi ve beyaz eşya ürünlerinin mekanik elektronik ve elektriksel parça tamiri değişimi ve onarımı hizmetini vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 10.12.2009
Adres : Fetihtepe Mahallesi Çilesiz Sokak No 10 / İSTANBUL
İş Telefonu : 2122540444
Cep Telefonu :
Faks : 2122538444
Web Sitesi : www.teknikarizaservisi.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.