ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

BERKHASİL MAKİNA MODEL KALIP LTD. ŞTİ.

FİRMAMIZ 2015 YILINDAN BERİ CNC İŞLEME, KALIP, MODEL, APARAT VR FİKSTÜR GİBİ ÜRÜNLERİ İHTİYACA VE SİPARİŞE GÖRE İŞLEMEKTEDİR. AHŞAP VE STRAPOR KALIP APARAT ÇALIŞMAKTADIR.
aparat, fikstür, kalıp, model
Sektör : Diğer İmalat Sanayi
Ürün & Hizmet Bilgileri : AHŞAP YA DA STRAPOR KALIPLARINIZ, PROJE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ İLE ÜRETİLİR.
Kuruluş Tarihi : 08.05.2015
Adres : çalı mahallesi 410. sokak 6/c Nilüfer BURSA / BURSA
İş Telefonu : 2244822317
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.