ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

AYSAN TİCARET TARIM ÜRÜNLERİ İTHALAT-İHRACATI VE MOTORLU ARAÇLAR

Firmamız 01.01.1978 yılında kurulmuş olup 1994 yılından bugüne Rusya Federasyonu ve AB ülkelerine tarım ürünleri ithalat ve ihracatı yapmaktadır.
aracılıkbrokerlık hizmetleri, tarım ürünleri ve kereste ithalat ve ihracatı
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pirinç,Buğday,Kanola,Mısır,Arpa,Fındık,Kereste İthalat ve İhracatı Brokerlık Hizmetleri
Kuruluş Tarihi : 01.01.1978
Adres : Samsun Ordu Karayolu 22.km Dikbıyık Beldesi No:70A Çarşamba/Samsun / SAMSUN
İş Telefonu : 5324001755
Cep Telefonu :
Faks : 3628541505
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.