ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

AYDOĞANLAR MADENCİLİK

FİRMAMIZ AFYON İLİ,EMİRDAĞ İLÇESİ' NDE TOPTAN VE PERAKENDE KÖMÜR SATIŞI, İNŞAAT MALZEMELERİ VE NAKLİYECİLİK İŞLERİYLE FAALİYETTEDİR.
inşaat malzemeleri, kömür, nakliyecilik
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : KÖMÜR TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI,İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI VE NAKLİYECİLİK İŞLERİNDE FAALİYET GÖSTERİLMEKTEDİR.
Kuruluş Tarihi : 03.03.2004
Adres : BELEDİYE RANT TESİSLERİ NO:23 EMİRDAĞ / AFYON
İş Telefonu : 2724426215
Faks : 2724426215
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.