ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

AY TEKNİK HAVALANDIRMA VE BACA SİSTEMLERİ

AY TEKNİK HAVALANDIRMA VE BACA SİSTEMLERİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Gsm 0 536 522 6191 Gsm 0 537 548 73 97 Tel 0 216 352 20 75 Firmamız 1993 yılında İstanbul Maltepe de havalandırma sistemleri ve aspiratör imalatına başlamıştır. Gününüze kadar başarılı bir şekilde ilerleyen firmamızın temel ilkeleri arasında sektöre yön veren teknolojik alt yapı, hayatı kolaylaştıran tasarımlar amaçlayan, taklit değil öncü olmayı ilke edinen bir anlayışla, tamamıyla yerli üretim amaçlayan firmamıza bize güç veren kıymetli müşterilerimizin vefalı ve fedakar gayretleriyle hızlı ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.
anadolu yakası havalandırma, baca, bacacı, bostancı havalandırma, davlumbaz, davlumbazcı, filtre, havalandırma, havalandırmacı, izalasyon, izalasyoncu, kadıköy havalandırma, kartal havalandırma, maltepe havalandırma, mangal, mangalcı, pendik havalandırma, sulu sistem, toz toplama, tuzla havalandırma
Sorumlu Kişi : Salih Kılıç (Müdür)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Gsm 0 536 522 6191 Gsm 0 537 548 73 97 Tel 0 216 352 20 75 Firmamız 1993 yılında İstanbul Maltepe de havalandırma sistemleri ve aspiratör imalatına başlamıştır. Gününüze kadar başarılı bir şekilde ilerleyen firmamızın temel ilkeleri arasında sektöre yön veren teknolojik alt yapı, hayatı kolaylaştıran tasarımlar amaçlayan, taklit değil öncü olmayı ilke edinen bir anlayışla, tamamıyla yerli üretim amaçlayan firmamıza bize güç veren kıymetli müşterilerimizin vefalı ve fedakar gayretleriyle hızlı ve emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.
Kuruluş Tarihi : 10.10.1993
Adres : Bağlarbaşı Mah.Atatürk Cad.Kırlangıç Sok.Dostlar Apt.No 4A MALTEPE / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163522075
Cep Telefonu : 5375487397
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi :


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: İstanbul Havalandırma ve Baca Sistemleri
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.