ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Canel Madencilik Başarı Hikayesi

Canel Münip Çoker Madencilik

Sahibi olduğu mermer ocaklarıyla lider bej mermer üreticilerinden biri olan Canel Madencilik; ürünlerini blok, plaka, fayans, döşeme, basamak gibi pek çok ebatta temin edebilmektedir. Turkiye’nin ocak içerisinde fabrikası bulunan ilk firması olan Canel'in ürünlerinin sert ve dayanıklı yüzey yapısı, yoğun insan trafiğinin bulunduğu ve makinelerin kullanıldığı alanlarda tercih edilmesindeki en önemli nedenlerinden biridir...Devamı

AUTOTAM KARTAL OTO EKSPERTİZ

AUTOTAM KARTAL OTO EKSPERTİZ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Autotam Oto Ekspertiz ve Teknik Analiz Merkezleri olarak, sektördeki 20 yıllık tecrübemizi, Türkiye’de daha önce hiç kullanılmamış bir çok yöntem, teknoloji ve cihaz ile birleştirerek ikinci el araç alıcılarının ve satıcılarının hizmetine sunuyoruz. Uzman mühendis kadromuz ve lider otomotiv teknolojilerimiz ile Kartal Merkezimizde bilimsel oto check-up uygulamaları gerçekleştiriyor, detaylı incelemeler sonucu düzenlediğimiz ekspertiz raporlarımız ile ikinci el araç müşterilerine danışmanlık yapıyor ve onları güvence altına alıyoruz. Teknik bilgi ve uzmanlığımız doğrultusunda ‘Oto Ekspertiz Alanında En İyi Uygulama’ garantisi veriyoruz. Artık Autotam ile güvendesiniz.
araç computest, araç ekspertiz, en yakın oto ekspertiz, kartal araç ekspertiz, kartal ekspertiz, kartal expertiz, kartal oto ekspertiz, kartal oto expertiz, oto ekspertiz, oto ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz kartal, oto ekspertiz pendik, oto ekspertiz raporu, pendik araç ekspertiz, pendik ekspertiz, pendik experiz, pendik oto ekspertiz, pendik oto expertiz
Sektör : Otomotiv
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kartal Oto Ekspertiz Piyasadaki ikinci el araçlarda ilk sahibinden son sahibine kadar gerek kullanım hatalarından gerekse yıpranmadan dolayı zamanla oluşabilecek kusur veya kazalardan dolayı meydana gelebilecek hasarların tespitinin uluslararası standartlara uygun olarak tamamen tarafsız bir şekilde incelendiği en güvenilir yer Pendik Oto Ekspertiz servisleridir. Pendik Oto Ekspertiz olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun araçları beğenip almak istemeniz halinde, aracın durumunu incelemek için; konularında uzman ekip arkadaşlarımızla, son teknoloji malzemeler ve cihazlar kullanarak eğer var ise aracın kusurları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Genellikle ikinci el araç alırken kaporta hasarları ve boya gibi görülebilir kusurların yanı sıra aracın motor kısmında, elektrik ve fren aksamı gibi görülemeyen kısımlarda oluşmuş olan veya olma riski yüksek olan arızaları da uzman ekiplerimizle ölçümlerini yapıp sizlere bildirmekteyiz.
Kuruluş Tarihi : 01.03.2014
Adres : Hürriyet Mahallesi, E-5 Yakacık Yolu No:49/2, 34876 Kartal / İSTANBUL
İş Telefonu : 2162663395
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.autotam.com.tr/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.