ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

ARTPOL POLİÜRETAN MOBİLYA KİMYA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.

Artpol poliüretan C.A.S.E(casting.Adhesive.Sealent.Elastomer) sistemleri üzerine poliüretan elastomerler ve döküm reçineleri, silikonlar gibi özel polimerlerin türkiyedeki lider üreticisidir. Artpol özel poliüretan ve polimer hammaddeleri üretmek için kurulmuştur.
polimer, poliüretan, reçineler, silikon
Sektör : Ambalaj
Ürün & Hizmet Bilgileri : Poliüretan Elastomerler Döküm Reçineleri Polimer Silikonlar
Kuruluş Tarihi : 13.10.2016
Adres : Açıktan Sokak 32/3 06280 | Siteler - Ankara / ANKARA
İş Telefonu : 5055851275
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.artpol.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.