ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

ARK ZEMİN ETÜT

ARK Zemin Etüt olarak 2008 tarihinden itibaren Eskişehir’de faaliyet gösteriyoruz.Zemin güçlendirme, zemin etüt, inşaat, mimarlık alanlarını da bünyemizde barınmaktayız.Bizden fiyat almadan zemin etüt yaptırmayın.
zemin etüt, zemin güçlendirme
Sektör : İnşaat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Zemin etüt,zemin güçlendirme (dipmix), iksa
Kuruluş Tarihi : 01.07.2008
Adres : BURSA
İş Telefonu : 5062741671
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi :
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.