ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

DRC Kauçuk Başarı Hikayesi

DRC Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Bugün itibarıyla 7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.Devamı

ARABANAKİT.COM

Arabalar tüm Türkiye'den satın alıyoruz. 30 dakika'da nakit alım hizmeti ile her zaman çözüm odaklı araç alım hizmetimiz ile pratik çözümler üretiyoruz.
araba alım satım oto galeri
Sektör : Otomotiv
Ürün & Hizmet Bilgileri : Arabalar tüm Türkiye'den satın alıyoruz. 30 dakika'da nakit alım hizmeti ile her zaman çözüm odaklı araç alım hizmetimiz ile pratik çözümler üretiyoruz.
Kuruluş Tarihi : 02.02.2011
Adres : muratpaşa caddesi no 70/a kadıköy istanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 5322979469
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://arabanakit.com/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.