ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

ALKANER SOĞUTMA ISITMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamiz bir mühendislik firmasidir. Şu Daıkın ve Mitsubishi marka klimaların izmir bayiliğini yapmaktayiz. bireysel klima sistemlerinin yanısıra merkezi klima sistemlerinin de saış ve uygulamalarını yetkili personelimizle yapıyoruz.
daıkın, daıkın klima, daikin, daikin klima, havalandırma, klima, mitsubishi klima, vrf klima, vrv, vrv klima
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Split klima satış ve uservis hizmetleri, VRV klima sistemleri satış ve servis hizmetleri
Kuruluş Tarihi : 02.12.2007
Adres : Hürriyet mh. M. Akif caddesi no: 82/z / İZMİR
İş Telefonu : 2324388293
Cep Telefonu :
Faks : 2324388229
E-Posta :
Web Sitesi : alkaner.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.