ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ata Bilişim Başarı Hikayesi

Ata Bilişim San. Tic. Ltd. Sti.

2007 yılında kurulan ATA Bilişim; eğitim, destek, teknik servis, proje, satış ve pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosuyla müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir...Devamı

ALBERK MAKİNE

Alberk Makine, 1995 yılında kanatlı kesimhane makine ve ekipmanları imalatı yapmak üzere kurulmuş bir firmadır. Kanatlı grubuna giren tavuk,hindi,ördek ve kaz kesimhanelerinin dünya standartlarında üretimini,montajını,teknik desteğini ve satış sonrası hizmetlerinin tamamını bünyesinde bulunduran bir yapıya sahiptir. Günümüzde 30'dan fazla ülkede kurulmuş aktif olarak çalışan tesisi bulunmaktadır. Ayrıca 12 ülkede yurtdışı temsilcilikleri bulunmaktadır. Talep doğrultusunda A'dan Z'ye kesimhane tesisini anahtar teslim bir şekilde yatırımcısına teslim eder.
broiler, broiler kesimhane, hindi, hindi kesimhane, kanatlı kesimhane, makine, makine imalat, tavuk, tavuk kesimhane
Sektör : Makina Ve Teçhizat
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kanatlı kesimhane üretiminin büyük bir oranını tavuk kesimhanesi oluşturur. Bunu takiben hindi kesimhanesi arkadan gelir. Alberk Makine, saatte 500 adetten saatte 12.000 adete kadar tam otomatik ve yarı otomatik olacak şekilde anahtar teslim tesis üretimi yapar. Kesimhane bulunan bütün bölümler (canlı kabul,kesim ve tüy yolma,otomatik iç organ temizleme,sulu ve hava soğutma,gramaj tasnif ve paketleme,otomatik parçalama,atık grubu) İstanbul merkez fabrikasında imal edilir ve yine kendi ekibi tarafından montaj ve eğitimi verilir. Mevcut şartlarda dünyanın neresinde olunursa olunsun, hangi kapasite istenirse istenilsin her türlü talebe cevap verebilecek teknik donanın,altyapı,bilgi ve tecrübeye sahiptir.
Kuruluş Tarihi : 01.01.1995
Adres : İSTANBUL
İş Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.alberkmakine.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.