ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

ALBATROS ELEKTRİK - İŞ GÜVENLİĞİ VE GIDA ÜRÜNLERİ

Firmamız 1992 yılından bu yana organik bal ve reçel çeşitlerinin imalatını ve üretimini yapmaktadır. Resmi olarak 2019 yılından kurulmuş firmamız hem mağaza ortamında hem de internet ortamında siz tüketicilerimize ürünlerini sunmaktadır.
bal, bal çeşitleri, doğal reçel, erzincan balı, katkısız reçel, organik gıda, organik gıda ürünleri, petek bal, peynir çeşitleri, reçel, reçel çeşitleri, süzme bal, tulum peyniri
Sektör : Gıda
Ürün & Hizmet Bilgileri : Organik gıda ürünleri toptan ve perakende satışı yapmaktayız. Ürünlerimiz tamamen doğal ve katkısız olarak üretilmiştir.
Kuruluş Tarihi : 08.03.2019
Adres : Bereketzade Mah. Büyükhendek Cad. No:55 Kat:4 Selçuk İş Merkezi Beyoğlu - İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 5378152567
Cep Telefonu : 5378152567
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.albatrosgrup.net
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.