ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Köprülü Otomotiv Başarı Hikayesi

Köprülü Otomotiv ve Endüstri Ürünleri San. Tic. A.Ş.

1958 yılında Konya Ticaret Odası'na Köprülü Halıcılık olarak kayıt olan firma, 1991 yılından bu yana anonim şirket olarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir...Devamı

AKSA AKUSTİK

2004 Yılında ses yalıtımı alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığımız yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiğimiz güçlü sistemlerimizle müşterilerimizde güven uyandıran aksa akustik çatısı altında sağladığımız büyüme oranlarımızla 2014 yılı itibariyle ses yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.
akustik kaplama, akustik kumaş, ses yalıtım paneleri, ses yalıtımı
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız ses izolasyonu sektörüne getirmiş olduğu kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek kısa sayılabilecek bir sürede ses yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan kurumsal firmamız yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.
Kuruluş Tarihi : 16.05.2004
Adres : MERKEZ ŞUBE; AHMET YESEVİ MAHALLESİ KAPTANI DERYA CAD ZÜMRÜT SOK NO:33 S.BEYLİ İST. ŞUBE; KAVACIK - BEYKOZ İSTANBUL İSTANBUL SULTANBEYLİ 34920 / İSTANBUL
İş Telefonu : 2165929316
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.akustikpanelfiyatlari.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.