ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mes Metal Başarı Hikayesi

Mes Metal Ekstrüzyon San. ve Tic. A.Ş.

İstanbul/Beylikdüzü'nde toplam 7.000 m² alanda uzman personeli ve gelişmiş makine parkıyla üretimini sürdüren Mes Metal, müşterilerine birinci kalite pirinç çubuk ve bronz ürünleri sunmanın yanı sıra, güvenilir iş ortağı konumunda, pirinç ve bronz üzerindeki birikimini paylaşarak çözümler yaratan, yüksek kalite ürünleri ve günlük 70 tonluk üretim kapasitesi ile Türkiye'nin önde gelen bakır alaşımları üreticisidir...Devamı

AKADEMİ DERİ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AKADEMİ DERİ TEKSTİL ,İtalya'da yerleşik bulunan transfer baskı filmleri(kağıtları)üreticisi Microfilm srl. firmasının Türkiye Tek Yetkili Acentesidir.
asit kağıtları, baskı kağıdı, deri, lame, lazer, tekstil, transfer baskı kağıdı, varak
Sektör : Deri
Ürün & Hizmet Bilgileri : Deri ve Tekstil sektörleri için transfer baskı filmleri ithalatı ve satışı.
Kuruluş Tarihi : 01.05.2007
Adres : Nuripaşa Mh. 15. Sk. No:50/A Zeytinburnu / İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 2125827179
Faks : 2125897109
E-Posta :
Web Sitesi : www.akademideriltd.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.