ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ata Bilişim Başarı Hikayesi

Ata Bilişim San. Tic. Ltd. Sti.

2007 yılında kurulan ATA Bilişim; eğitim, destek, teknik servis, proje, satış ve pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosuyla müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir...Devamı

AİRTES ENDÜSTRİYEL KLİMA TESİSAT İNŞAAT VE TAAHHÜT TİC LTD ŞTİ

Yurtiçi ve Yurt dışında Mekanik Tesisat Proje ,Uygulama ve Taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuş firmamız gecen zaman zarfında önemli projelerin mekanik ve elektrik tesisat projelerine imza atmış,taahhüt uygulama kontrollük hizmetleri vererek isletmeye açılana kadar olan süreçte hizmet vermiş, işletmeye açıldıktan sonra da teknik desteği sağlamaya devam etmiştir. Sorumluluğunu aldığı projeleri büyük başarı ve memnuniyetle tamamlamıştır.
havalandırma, ısıtma, klima, mühendislik, proje, soğutma, taahhüt
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : KLİMA TESİSAT HAVALANDIRMA ISITMA VE SOĞUTMA PROJE VE MÜHENDİSLİK
Kuruluş Tarihi : 12.12.2019
Adres : FEVZİ ÇAKMAK MAH/DİLBESTE SOK/NO:6/9 PENDİK-İSTANBUL / İSTANBUL
İş Telefonu : 5377973838
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.air-tes.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.