ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Turasan Şarap Başarı Hikayesi

Turasan Bağcılık ve Şarapçılık Tur. Tic. A.Ş.

Hasan Turasan’ın şaraba duyduğu aşk, Turasan Şarapçılık’a doğa ve tarihin dünyadaki en güzel buluşma yeri olan Kapadokya’da hayat verdi. Turasan Şarapçılık; üretimde bilgi, özen, teknoloji ve sürekli kalite anlayışı çerçevesinde bütün ürünlerinin kalitesini daha ilk üretim aşamasındayken belirliyor. Bu amaçla; üzümü taşıyan dallardan, şarapları sarmalayan etiket ve şişelere dek, bütün ürün yelpazesini kalite standartlarını korumak adına yoğun bir dikkatle takip ediyor... Devamı

AÇI MEKANİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT .

Yangın sistemleri, Havalandırma Sulu filitre , toztoplama sistemleri ve Doğalgaz İnşaat tadilat .
havalandırma sistemleri ve doğalgaz inşaat tadilat, yangın sistemleri
Sorumlu Kişi : tayfun kozankurt (Koordinator .)
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : Yangın sistemleri, Havalandırma Sulu filitre , toztoplama sistemleri ve Doğalgaz İnşaat tadilat .
Kuruluş Tarihi : 07.07.2014
Adres : Gebze / kocaeli . / KOCAELİ
İş Telefonu : 5326304630
Cep Telefonu : 5326304630
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.facebook.com/


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: TAYFUN KOZANKURT
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.