ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Serpa Kozmetik Başarı hikayesi

Serpa Kozmetik-Ecza Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

1997 yılının Nisan ayında kurulan, 2007 yılında 5.000 m² kapalı alanlı hizmet binasına taşınan Serpa Kozmetik, genç ve dinamik bir ekiple; güvenilir firma, dürüst satıcı, sistemli çalışma ve iyi hizmet anlayışı ile yükselen bir çıkış trendi yakalamıştır...Devamı

AA MİNİ ONARİM

AA Mini Onarim, Ankara, Turkiye’de yerleşiktir ve profesyonel onarım merkezine sahiptir. Otomobil sektorundeki 36 yillik tecrubemiz ile her onarımdan büyük gurur duyuyoruz – işimiz kendisi için konuşuyor! Amacimiz tecrubelerimizi paylasmak ve musterilerin onarim sorunlarina hizli ve ekonomik cozumler uretmektir.
boyasiz hasar onarimi, dolu gocuk tamiri
Sektör : Otomotiv
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamamizda; dolu hasari tamiri, park hasarlari onarimi ve cizik tamiri yapilmaktadir
Kuruluş Tarihi : 05.09.2012
Adres : Inonu Mahallesi 1746/1 sokak No:1 / ANKARA
İş Telefonu : 3122780077
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.aaminionarim.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.