ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Talipsan Deri Başarı Hikayesi

Talipsan Deri Konfeksiyon Gıda ve Hediyelik Eşya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Deri sektörüne yönelik geçmişte çok küçük çapta başlanan ticari faaliyet, bugün Ülkemizin farklı illerine yönelik üretim ve pazarlama yapabilen, kendi markasını yaratmış Talipsan Deri firmasının başarı hikayesini ortaya çıkartmıştır... Devamı

2G KAPI VE PARKE SİSTEMLERİ

2G KAPI VE PARKE SİSTEMLERİ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
2007 yılı başında faaliyetine İstanbul’un Maltepe ilçesinde başlamış ve 2008 yılının ikinci yarısından itibaren Bursa ’da devam etmektedir.3 yıllık faaliyet süresi boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde önemli projelere imza atmış, kısa sürede kapı ve parke sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Faaliyetlerinde ;başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan 2G Kapı ve Parke Sistemleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Saygılarımızla.
ahşap kapı, ahşap parke, amerikan kapı, bursa, çelik kapı, deck, floorpan parke, florida parke, laminant parke, lamine parke, meister parke, quick step parke, yangın kapısı
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız çelik kapı,yangın kapısı,ahşap kapı,amerikan kapı,laminant parke,lamine parke,ahşap parke,deck konularında hizmet vermektedir.
Kuruluş Tarihi : 08.02.2007
Adres : Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. No:152 / BURSA
İş Telefonu : 2242401655
Faks : 2242401655
E-Posta :
Web Sitesi : www.2gkapi.com


FİRMANIN SUNUMLARI

Sunum İsmi: 2G ÇELİK KAPI
Sunum Dili: Türkçe


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.