ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

2E OTOMASYON

2005 Yılından bu yana HVAC otomasyon sektöründe uygulama ve devreye alma da kazanmış olduğumuz tecrübeyi profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.
fancoil, hvac, otomasyon, termostat, vana, vana motoru
Sektör : İklimlendirme
Ürün & Hizmet Bilgileri : HVAC Otomasyon Sistemleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Otomatik Kumanda Sistemleri Mekanik Uygulama.
Kuruluş Tarihi : 12.04.2013
Adres : Cumhuriyet mahallesi Avcı sok No:4/15 Üsküdar /İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2163161594
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.2eotomasyon.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.