Bulut Akademi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumları
Eğitim
Firma Hakkında
Türkiye'nin İSG Kursu ile İş Güvenliği Uzmanlığı İşyeri Hekimliği Eğitimi Alın; Kariyerinize Artı Katın. İş Güvenliği Sertifikası Bulut Akademi'den Alınır.
Ürünler / Hizmetler
Hizmetlerimiz %100 Uzaktan eğitim ile aktif olarak sunduğumuz eğitim başlıklarımız; - İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi - İşyeri Hekimliği Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı) - İşyeri Hemşireliği Eğitimi (Çalışma Bakanlığı Onaylı) - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi (Ulaştırma Bakanlığı Onaylı) - Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi (Yasal Mevzuata Birebir Uygun) - Eğiticinin Eğitimi (Üniversite ve E-devlet Onaylı)
Telefon
05322381250
Adres
Yukarı Dudullu Mh, Bilim Tower, Bayrak Cd. 30/75 D:Kat 10 No 75, 34775 Dudullu/Ümraniye/İstanbul
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı / İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her türlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.
X