ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

SUDEKS İnşaat Başarı Hikayesi

SUDEKS İnşaat Turizm Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

SUDEKS İnşaat, başarılarını yapımını gerçekleştirdiği konut projeleriyle kanıtlayan, sektöründe önemli yer edinebilmiş inşaat firmaları arasında yer almaktadır...Devamı

Pınar Tüfenkçi

Bulut Bilişim Uzmanı

Profesyonel Tecrübe

Bilişim sektörüne yönelik çalışmalarına 1999 yılında Ortadoğu Yazılım Hizmetleri A.Ş. (Tr.Net) ile başladı.

2003 yılına kadar Tr.Net'te devam etti. 2003'de Doğan Online'da Kurumsal Satış Yöneticisi olarak göreve başladı. 2004 yılında Stratejik Partnerler Satış Müdürü olarak aynı gruptaki görevine devam etti.

2006 sonunda İşNet A.Ş.'de İş Ortakları Satış Müdürü olarak görev almaya başladı. 2012 yılından itibaren İşNet A.Ş'nin Satış, Pazarlama, Müşteri ilişkileri Direktörlüğünde, Grup Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzmanlık

Satış, Pazarlama, Marka Yönetimi Hizmetleri, Müşteri İlişkileri ve İş Ortakları yönetimi, Bilişim, Network Altyapı Hizmetleri, Ses Hızmetleri.

Nitelikler & Üyelikler

Bilişim Sektörüne yönelik Satış ve Pazarlama, Kampanya, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Marka Yönetimi, Bulut Bilişim Ürün Yönetimi konularındaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Pazarlama, yönetim, kurumsal müşteri yönetimi, network, altyapı, satış vb. çok sayıda teknik ve mesleki eğitim programına katılmıştır.

Eğitim

Üniversite: Ankara Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Lisans Programı mezunudur.


İlk Geri 1 2 İleri Son