ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Develioğlu Tarım Başarı Hikayesi

Develioğlu Tarım Ürünleri

Hububat alım-satımı konusunda faaliyette bulunmak üzere 1995 yılında Kayseri'de kurulan firma, kurulduğu günden bugüne attığı emin adımlarla büyüyerek gelmiştir...Devamı

Murat Yıldız

e-Ticaret & Teknoloji Uzmanı

Profesyonel Tecrübe

1994 yılından bu yana bilişim dünyasında yayıncılık yapan Murat Yıldız, sırasıyla BYTE, PC World, ComputerWorld ve CIO dergilerinin yöneticiliğini yapmıştır. Halen Dünya şirketler grubunda Bilişim Yayınları Direktörü olarak çalışmaktadır.

Uzmanlık

Kurumsal teknolojiler ve kurumların teknoloji dönüşümü üzerine makaleler yazan Murat YILDIZ, farklı toplantılarda konuşmacı ve panelist olarak yer almıştır.

Nitelikler ve Üyelikler

Dünya Gazetesi’nde haftalık olarak Teknostrateji köşesi bulunan Murat Yıldız, Türkiye’nin IT liderlerini bir araya getiren CIO Club organizasyonunu yönetmektedir.

Eğitim

Özel Üsküdar Bağlarbaşı kolejinden mezun olan Murat YILDIZ, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinde eğitim almıştır.

Uzmanımızın En Son Katkıları

Dijital güvenlikte önce insan

Makaleler / Teknoloji/ İnovasyon / Tasarım

Birkaç haftadır gündemimizde sürekli güvenlik var. Özellikle Türkiye'deki bankaların kur sistemlerinde yaşadığı sıkıntılar sebebiyle başları ciddi Devamı

KOBİ’lerde Teknolojiyi Kimler Yönetmelidir?

Sizin İçin Araştırdık / Bilişim

Devamı

Bulut Bilişim (Cloud Computing) Nedir?

Sizin İçin Araştırdık / Bilişim

Devamı

3D Yazıcılar İş Hayatımızda Neleri Değiştirecek?

Sizin İçin Araştırdık / Bilişim

Devamı

İlk Geri 1 2 3 4 5 İleri Son