ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

Bulut Bilişim Uzmanı - Pınar Tüfenkçi Yanıtlıyor

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

Basit Muhasebe İşlemlerinin Takibi için Hangi Bulut Çözümünü Kullanmalıyız?

27.01.2015 11:28

Merhaba Pınar Hanım,

KPSS branşında Özel Dershane yönetiyoruz. Bünyemiz dışında bir muhasebeciden muhasebe hizmetleri alıyoruz. Ancak kendi bünyemizde de basitçe dershanenin gelir/gider hesapları ile öğrenci kayıtlarıyla ilgili alacak/tahsilat takibi gibi işlemleri kolay ve uygun maliyetle yapmak istiyoruz. Hangi bulut bilişim çözümlerini bize önerirsiniz?

İyi günler dilerim.

Nilay Turan

Merhaba Nilay Hanım,

İşteBulut hizmetleri kapsamında ihtiyacınız olan servisler için önerebileceğimiz ürünümüz, Luca Net Kobi Ticari Yazılımı'dır. Öğrenci, eğitimci ve diğer cari müşterilerinize ya da tedarikçilerinize ait  taksitlendirme, maaş takibi, fatura kesme, tahsilat ve ödeme takibi gibi muhasebesel işlemler Luca Net Kobi Ticari Yazılımı ile yapılabilmektedir. Ayrıca vadesi geçmiş tahsilat ve ödemeler, gelecek tahsilat ve ödemeler, kasa raporları, stok-hizmet raporları gibi diğer çeşitli muhasebe işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.istebulut.com.tr/e-fatura-hizmetleri/lucanet-muhasebe-hizmetleri bağlantı adresinden, ürüne ilişkin bilgi alabilir yada 0850 7245822 numaralı Luca Net destek hattından bize ulaşabilirsiniz.


 

Pınar Tüfenkçi


İşin Uzmanları bölümünde İŞ'TE KOBİ kullanıcıları tarafından sorulan sorulara verilen cevaplar öneri niteliğinde olup, burada yer alan önerilerden yola çıkılarak yapılacak uygulamalarda karşılaşılabilecek maddi ve manevi zararlardan, Türkiye İş Bankası, Türkiye İş Bankası çalışanları, İŞ'TE KOBİ İnternet Sitesi ve/veya soruları cevaplayan uzmanlar sorumlu değildir.

Alım satımlarımı takip edebileceğim bulut bilişim çözümünüz var mı?

Soran: Hasan Yılmaz
Yayın Tarihi: 13.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Yazılımlarımı KOBİ'lere nasıl sunabilirim?

Soran: Ahmet Yıldırım
Yayın Tarihi: 12.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Şubelerim için yeni santral yatırımı yapmadan telefon altyapısı kurabilir miyim?

Soran: Ayten Aksoy
Yayın Tarihi: 09.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Müşterilerime yorulmadan nasıl SMS gönderebilirim?

Soran: Osman Can
Yayın Tarihi: 08.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi