ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Mina Kozmetik Başarı Hikayesi

Mina Kozmetik Day. Tük. Mam. İnş. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti

1994 yılından bu yana Diyarbakır’da toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin ticareti konusunda faaliyet gösteren Mina Kozmetik; Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası ile Alman Kalkınma Bankası işbirliğiyle yürütülen SELP II Projesi kapsamında İş Bankası`ndan kredi kullanarak ikinci mağazasını açmıştır.Devamı

Bulut Bilişim Uzmanı - Pınar Tüfenkçi Yanıtlıyor

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

Alım satımlarımı takip edebileceğim bulut bilişim çözümünüz var mı?

13.01.2015 15:21

Selamlar,

Çeşitli markalara yönelik fason konfeksiyon ürünleri üreten bir işyerinin sahibiyim. Müşterilerimden almakta olduğum siparişleri eskiden defter üzerinden takip ediyordum.

Şimdi üniversitede okuyan oğluma hazırlattığım tablolar üzerinden bilgisayarda bunları takip etmeye çalışıyorum. Ancak bu da çok sağlıklı ve kullanışlı olmuyor.

Yazdıklarım silinecek diye ödüm kopuyor. Her yere ayrı ayrı yedeğini kopyaladım ama bu sefer de her birini ay ayrı güncellemek için yine uğraşıyorum. Acaba alım ve satışlarımı kalem kalem ve satıcı - müşteri bazında bir arada takip edebileceğim, gerektiğinde muhasebecime sormadan ürün bazında maliyet, kar, zararı kendi kendime kolayca hesaplayabileceğim uygun fiyatlı bir çözümünüz var mı?

Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.


Hasan Yılmaz

Merhaba Hasan Bey,

İşteBulut platformumuz, firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımları içeren  pazaryeri  ürününe sahiptir.

İştePazaryeri platformumuzdan (www.istebulut.com.tr); üretim, takip, yazılım ürününü seçerek, kredi kartınızla satın alıp, yüklü miktarlarda ödeme yapmak yerine; aylık  ödemelerle bulut üzerinden stok takip, üretim onayı, takibi ve raporlama yapan üretim takip uygulamasını kullanabilirsiniz.

Şirketinizin değişen ihtiyaçları içinde daha birçok İşteBulut ürününü kolayca ve düşük maliyet avantajı ile kullanabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Pınar Tüfenkçi


İşin Uzmanları bölümünde İŞ'TE KOBİ kullanıcıları tarafından sorulan sorulara verilen cevaplar öneri niteliğinde olup, burada yer alan önerilerden yola çıkılarak yapılacak uygulamalarda karşılaşılabilecek maddi ve manevi zararlardan, Türkiye İş Bankası, Türkiye İş Bankası çalışanları, İŞ'TE KOBİ İnternet Sitesi ve/veya soruları cevaplayan uzmanlar sorumlu değildir.

Basit Muhasebe İşlemlerinin Takibi için Hangi Bulut Çözümünü Kullanmalıyız?

Soran: Nilay Turan
Yayın Tarihi: 27.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Yazılımlarımı KOBİ'lere nasıl sunabilirim?

Soran: Ahmet Yıldırım
Yayın Tarihi: 12.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Şubelerim için yeni santral yatırımı yapmadan telefon altyapısı kurabilir miyim?

Soran: Ayten Aksoy
Yayın Tarihi: 09.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi

Müşterilerime yorulmadan nasıl SMS gönderebilirim?

Soran: Osman Can
Yayın Tarihi: 08.01.2015
Cevaplayan Uzman: Pınar Tüfenkçi