ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Başarı Hikayesi

Oğuzbey Dayanıklı Tük. Mal. San. Tic. A.Ş.

BEYSAN Oturma Grupları, Oğuzbey Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. A.Ş. tarafından, 1998 yılında Bolu 1.Organize Sanayi Bölgesi'nde üretilmeye başlanmıştır. 31.12.2000 tarihinde İstanbul, Beylikdüzü, Tüyap Fuarı yakınlarındaki tesislerine taşınan Oğuzbey, ürün yelpazesini sürekli genişleterek, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.Devamı

Xbox artık Türkiye'de

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

09.11.2012 Cuma - İSTANBUL

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox 19 Kasım gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

 

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox Türkiye'de. Xbox 19 Kasım 2012 gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

Oyun ve eğlence konsolu Xbox 360'dan şu ana kadar 38 ülkede 69 milyonun üzerinde satıldı ve 56 milyar dolarlık bir satış hacmine ulaştı. Xbox için üretilen Kinect ürününün satış rakamı ise iki yıl içerisinde 20 milyonu aştı.
 
Microsoft Türkiye Xbox 360 oyun ve eğlence konsolunun Türkiye'de resmi olarak satışa sunulacağını dün akşam gerçekleştirilen özel bir parti ile duyurdu.
 
Lansman toplantısında bir konuşma yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen Xbox'ın Türkçe menüsü ve Türkiye'ye özel servisleriyle sektörde oyunun kurallarını yeni baştan yazacağını ve Microsoft Türkiye'nin desteği ve Türkçe menü ile birlikte gelen Xbox'ın yakın gelecekte sunulacak Türkçe servisleriyle kullanıcıların dijital hayatında yepyeni bir sayfa açacağını söyledi.
 
Türkçe olarak Türkiye'de
 
Microsoft tarafından verilen bilgiye göre, oyun tutkunlarının bir süredir merakla beklediği Xbox artık Türkçe menü ve Türkiye'ye özel hizmetleri ile geliyor. Xbox kullanıcıları sadece önyüzde değil, tüm içerik, servis, oyun ve üyeliklerin Türk lirası ile satın alınabildiği Xbox Mağazası'nda da Türkçe dil seçeneğini destekliyor. Böylece kullanıcılar konsol menüleri arasında Türkçe ilerleyebiliyorlar. Microsoft Türkiye ayrıca Xbox için Türkçe telefon destek servisi ve garanti hizmetleri de sunuyor.

Türkçe kullanım kılavuzu ile gelecek olan Xbox için Microsoft Türkiye evden eve hizmet veren bir teknik servis ağı da oluşturdu.Türkçe Xbox Live servisleri ile oyunlar, içerikler ve tüm oyun eklentileri Türk kredi kartları ve TL ile satın alınabilecek..
 
En beğenilen ve yüksek ratingli oyunlarla geliyor
 
Verilen bilgiye göre, lansmanla birlikte 4GB ve 250GB Xbox 360 konsollarının yanı sıra 320GB Limited Edition konsol da Türkiye'deki oyun severler ile buluşacak. Bu konsollar birbirinden güçlü Xbox oyunları ve özel paketleriyle satışa sunulacak. Halo4, Forza Horizon, Nike Training, Call of Duty Black Ops 2, Kinect Disneyland ve Kinect Sports gibi dünyanın en çok beğeni toplayan ve en iyi ratingleri alan oyunları da Xbox 360 ile birlikte oyun severlerle buluşacak.
 
Oyunseverler 19 Kasım'da Taksim'de buluşacak
 
Xbox'ın Türkiye'ye gelişini kutlamak amacıyla Taksim İstiklal Caddesi'nde de çeşitli kutlamalar gerçekleştirilecek. Müzik, eğlence ve gösterilerle renklenecek geceyle birlikte Xbox'ın satışına Teknosa İstiklal Caddesi mağazasında başlanacak. Xbox'ın Türkiye'deki ilk sahiplerinin bu geceye özel sürpriz hediyeler ve indirim fırsatlarından da yararlanabilecekleri de bildirildi. 9 Kasım'dan itibaren de 10 gün süreyle http://www.teknosa.com ' dan 250GB ve 320GB'lık özel Halo4 konsol paketleri için ön sipariş alınmaya başlanıyor. 
 

Önceki Haber Sonraki Haber

DİĞER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Konya'da pancar ekimi başladı

25.04.2019 - KONYA

Konya'da şeker pancarının 2019-2020 kampanya dönemi için üretilecek ürünün ekimine başlandı. ... Devamı

Fethiye, turizmi bu yıl İngiliz, Rus ve Çinli turistlerle büyüyecek

25.04.2019 - MUĞLA

Yıllık ortalama 1 milyon 250 bin turist ağırlayan Fethiye'de bu yıl doluluklarda yüzde 15, gelirde de euro bazında yüzde 5 büyüme bekleniyor.... Devamı

Turizmciler Moskova'daki festivale hazırlanıyor

25.04.2019 - ANKARA

TÜRSAB Bağlıkaya, Moskova'da haziranda düzenlenecek Türkiye Festivali ile ilgili, "Festival, hem turist sayımızın hem de turizm gelirlerimizin artmasına katkı sağlayacak." dedi.... Devamı

Türkiye'nin elektronik sanayicilerinin gurur günü

24.04.2019 - İSTANBUL

TESİD'in Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri 17'nci kez sahiplerine verildi.... Devamı

Sigorta primi tespitinde ceza puanı dönemi

24.04.2019 - ANKARA

Ceza puanları sigorta primi tespitinde kullanılabilecek. ... Devamı