ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Atiker Metal Başarı Hikayesi

Atiker Metal İth. İhr. ve İmalat San. Tic. A.Ş.

Temiz ve güçlü bir ticaret mazisine sahip olan Atiker A.Ş, yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. 42.000 m²’lik kapalı ve açık alan üretim tesisleri ve 500'e yakın çalışanı ile teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firma, sadece şirketleşme ve makine parkı artırımıyla kalmayıp, entegre tesisleşmeyi de ön plana taşımaktadır... Devamı

Xbox artık Türkiye'de

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

09.11.2012 Cuma - İSTANBUL

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox 19 Kasım gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

 

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox Türkiye'de. Xbox 19 Kasım 2012 gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

Oyun ve eğlence konsolu Xbox 360'dan şu ana kadar 38 ülkede 69 milyonun üzerinde satıldı ve 56 milyar dolarlık bir satış hacmine ulaştı. Xbox için üretilen Kinect ürününün satış rakamı ise iki yıl içerisinde 20 milyonu aştı.
 
Microsoft Türkiye Xbox 360 oyun ve eğlence konsolunun Türkiye'de resmi olarak satışa sunulacağını dün akşam gerçekleştirilen özel bir parti ile duyurdu.
 
Lansman toplantısında bir konuşma yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen Xbox'ın Türkçe menüsü ve Türkiye'ye özel servisleriyle sektörde oyunun kurallarını yeni baştan yazacağını ve Microsoft Türkiye'nin desteği ve Türkçe menü ile birlikte gelen Xbox'ın yakın gelecekte sunulacak Türkçe servisleriyle kullanıcıların dijital hayatında yepyeni bir sayfa açacağını söyledi.
 
Türkçe olarak Türkiye'de
 
Microsoft tarafından verilen bilgiye göre, oyun tutkunlarının bir süredir merakla beklediği Xbox artık Türkçe menü ve Türkiye'ye özel hizmetleri ile geliyor. Xbox kullanıcıları sadece önyüzde değil, tüm içerik, servis, oyun ve üyeliklerin Türk lirası ile satın alınabildiği Xbox Mağazası'nda da Türkçe dil seçeneğini destekliyor. Böylece kullanıcılar konsol menüleri arasında Türkçe ilerleyebiliyorlar. Microsoft Türkiye ayrıca Xbox için Türkçe telefon destek servisi ve garanti hizmetleri de sunuyor.

Türkçe kullanım kılavuzu ile gelecek olan Xbox için Microsoft Türkiye evden eve hizmet veren bir teknik servis ağı da oluşturdu.Türkçe Xbox Live servisleri ile oyunlar, içerikler ve tüm oyun eklentileri Türk kredi kartları ve TL ile satın alınabilecek..
 
En beğenilen ve yüksek ratingli oyunlarla geliyor
 
Verilen bilgiye göre, lansmanla birlikte 4GB ve 250GB Xbox 360 konsollarının yanı sıra 320GB Limited Edition konsol da Türkiye'deki oyun severler ile buluşacak. Bu konsollar birbirinden güçlü Xbox oyunları ve özel paketleriyle satışa sunulacak. Halo4, Forza Horizon, Nike Training, Call of Duty Black Ops 2, Kinect Disneyland ve Kinect Sports gibi dünyanın en çok beğeni toplayan ve en iyi ratingleri alan oyunları da Xbox 360 ile birlikte oyun severlerle buluşacak.
 
Oyunseverler 19 Kasım'da Taksim'de buluşacak
 
Xbox'ın Türkiye'ye gelişini kutlamak amacıyla Taksim İstiklal Caddesi'nde de çeşitli kutlamalar gerçekleştirilecek. Müzik, eğlence ve gösterilerle renklenecek geceyle birlikte Xbox'ın satışına Teknosa İstiklal Caddesi mağazasında başlanacak. Xbox'ın Türkiye'deki ilk sahiplerinin bu geceye özel sürpriz hediyeler ve indirim fırsatlarından da yararlanabilecekleri de bildirildi. 9 Kasım'dan itibaren de 10 gün süreyle http://www.teknosa.com ' dan 250GB ve 320GB'lık özel Halo4 konsol paketleri için ön sipariş alınmaya başlanıyor. 
 

Önceki Haber Sonraki Haber

DİĞER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

TÜRSAB, 9 ülkenin büyükelçisini Bursa'da ağırladı

08.05.2019 - BURSA

TÜRSAB, Türkiye'de görev yapan yabancı misyon şeflerine yönelik ikinci tanıtım gezisini Bursa'ya yaptı. ... Devamı

'Tekstil sektörünün yeni bir hikayeye ihtiyacı var'

29.04.2019 - KAHRAMANMARAŞ

TİM Başkanı Gülle, "Tekstil sektörünün tekrar bir hikaye yazmaya ihtiyacı var. Ağustos ayında açıklanacak ihracat reformumuzun alt çalışmalarını bakanımızla birlikte yapıyoruz" dedi.... Devamı

2. Bursa Gıda Fuarı 2 Mayıs'ta kapılarını açıyor

26.04.2019 - BURSA

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile profesyonel alıcıları buluşturan 2. Bursa Gıda Fuarı, 2 Mayıs'ta kapılarını açacak.... Devamı

Halıda dünya trendini belirleyen DOMOTEX Turkey yarın açılıyor

26.04.2019 - GAZİANTEP

Halı sektörünün dünya liderleri DOMOTEX Turkey ile yarın Gaziantep'te bir araya geliyor.... Devamı

Gayrimenkul, İnşaat ve Kent Mobilya Fuarı Konya'da açıldı

26.04.2019 - KONYA

Ersözlü, inşaat sektöründe faaliyet gösteren onlarca tedarikçi firmanın, gayrimenkul, mobilya-dekorasyon firmalarının buluşacağı fuarlarda, yeni işbirliklerinden doğacak etkileşimin sektörlere katma değer yaratacağını söyledi. ... Devamı