ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

Üyelerine ayrıcalık tanıyan kart: KOTO KART

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

12.10.2018 Cuma - KOCAELİ

Kocaeli Ticaret Odası’nın İş Bankası işbirliğinde hayata geçirdiği KOTO KART, kentimiz ticari hayatına büyük canlılık kazandıracak

Ülkemizin ekonomi başkentlerinden Kocaeli'nin ticari hayatının daha da gelişmesi için birbirinden özel projeler hayata geçiren Kocaeli Ticaret Odası, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek üyelerine özel indirimler sağlayan KOTO KART'ı geliştirdi. Türkiye İş Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen, Oda üyesi firmalara yönelik avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı, KOTO'da düzenlenen toplantıyla kullanıma alındı.

İLGİ YOĞUN OLDU
10 Ekim tarihinde saat 14:00'te Kocaeli Ticaret Odası'nda gerçekleşen protokol imza törenine Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, KOTO Yönetim Kurulu üyeleri ve Türkiye İş Bankası'ndan yetkililer ile Kocaeli ili önde gelen iş adamları katıldı.

BAŞKAN BULUT: KOTOKART PROJESİ İLE ÜYELERİMİZE SOMUT FAYDALAR SUNACAĞIZ
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut imza töreninde yaptığı konuşmada, "Kocaeli Ticaret Odası olarak ilimizin ticari hayatını canlandırmaya ve üyelerimize katma değer sağlayan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. En önemli projelerden biri olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimizin birbirleri ile alışverişleri artacak, anlaşmalı üyelerimizden yapılacak alışverişlerde çeşitli avantaj sağlanacaktır. Kentimizde el birliğiyle oluşturduğumuz ortak aklı farklı alanlara taşımayı ve birliğimizden gelen kuvveti kullanmayı hedefleyen ilk adım olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimize somut faydalar sunacağız. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İş Bankası ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu projenin ilimize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

GEZER: KOTO KART" HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, KOTO KART'ın başta Oda üyelerine ve kent ticaretine sağlayacağı katkıları vurguladığı konuşmasında ise şu ifadelere yer verdi; "Dünyadaki birçok ilişkinin temelinde ekonomik sebeplerin yattığı gerçeğinden yola çıkarsak, ülkelerin ekonomilerine verdikleri önemi anlayabiliriz.
Geliştirilen stratejiler, ekonomik planlar, kalkınma yöntemleri ve gelişim paketleri her ülkenin kendi yapıtaşları ve yapıları çerçevesinde şekillenmekte ve bu yönde adımlar atılmaktadır. Doğru yöntem ve gelişmiş ekonomiyle ve ülke içinde refaha sahip bir halk ile atılan kararlı adımlar, dünya genelinde söz sahibi bir devlet olmamızı sağlayacaktır.
Buradan yola çıkarak biz de Oda olarak ticari hayatın; vatandaşlarımızın yaşam kalitesine ve Ülkemizin refahına katkı sağlayacak şekilde geliştirilmesine çok önem veriyor, bunları gerçekleştirmek için de farklı adımlar atmaya gayret ediyoruz.
Bu doğrultuda Kocaeli Ticaret Odası olarak, İş Bankası işbirliğinde ilimize ve ilimiz esnafının ticari hayatına katkı sağlayacağını düşündüğümüz "KOTO KART"ı oluşturduk.
Üyelerimize özel olarak tasarlanmış "KOTO Kart" ile ticaret (alış-veriş) hacmini artırmayı amaçlamaktayız.
"KOTO Kart"ın tüm ticari mal ve hizmet alımlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Oda - Banka işbirliği çerçevesinde Maximum özellikli, KOTO logosunu taşımakta ve anlaşmalı üye işyerlerinde karta özel ek indirimlerden yararlanma imkânı sunmaktadır.
Ayrıca KOTO Kart ilk anlaşmalı ticari kredi kartıdır. KOTO Kart yurt içinde ve yurtdışında tüm visa -master logolu üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Tüm bu özelliklere ek olarak; Odamız üyesi işyerlerinde, söz konusu işyerinin yine üyelerimize yönelik tanımladığı özel indirim oranları, alışveriş sırasında kartla ödeme yaparken, direkt indirim olarak faturaya yansıtacaktır.
KOTO Kart sahibi ve uygulamasına sahip üye işyeri sayısının artması, hem ticari ciroyu artıracak hem de avantajlı alım miktarını artıracaktır.
Aynı zamanda yeni tanımlanacak kart limitleri ile de ticari aktivasyona katkı sağlanmış olacaktır.
KOTO KART'ı Alacak Üyelerimizin Avantajlarına Değinirsek;
- Kartı alacak üyelerimizden ilk yıl için kart aidatı alınmayacaktır
- Yine kart lansmanını takip eden ilk ay kart alan ve 5.000 TL'lik harcama yapan firmalara 50 maxipuan hediye verilecektir.
- Kaybolma ve çalınma sigortasından ücretsiz yararlanma imkanı tanınacaktır.
- Her yıl 1 ay süreyle müze kart özelliğinden ücretsiz faydalanılabilmektedir.
- Sabiha Gökçen ISG lounge hizmetlerinde %50 indirimden faydalanma gibi birçok avantajlara sahip olunacaktır.
Kocaeli Ticaret Odası olarak, bilgi çağının gereklerini yerine getiren güçlü bir kurumsal yapıyla, ticari hayatın beklentilerini karşılayabilecek şekilde etkin, verimli ve sürdürülebilir hizmet amaçlı faaliyetlerimize yenilerini eklemeye ve sunmaya gayret ediyoruz. Bu yönde farklı çalışmalarımız da sürmektedir. "KOTO Kart" Hepimize Hayırlı Uğurlu olsun."

ŞİMŞEK: İŞ BANKASI OLARAK TİCARET ERBABININ YANINDA AYNI KARARLILIK İLE YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek "İş Bankası olarak ülkemizin en köklü meslek örgütlerinden olan Kocaeli Ticaret Odası ile ticari kart işbirliği için bir araya geldik. Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli ili genelinde yaklaşık 10 bin aktif üyeye hizmet veriyor. Biz de bu üyelere fayda sağlamak için avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı geliştirdik. İş Bankası olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ülke ekonomisini desteklemeye ve ticaret erbabının yanında aynı kararlılık ile yer almaya devam edeceğiz." dedi.

MAXİMUM BUSİNESS ÖZELLİKLİ OLAN KOTO LOGOLU TİCARİ KARTLAR ÇEŞİTLİ AVANTAJLA SUNUYOR
Kart sahipleri Maximum avantajlarının tamamından yararlanabilecekler. İlk yıl kart aidatı ödemeyecek, ayrıca ilk 5.000 TL'lik harcamaya 50 MaxiPuan kazanabilecekler. Kart sahibi müşterilere internet üzerinden 6 ay geçerli olacak şekilde 50 havale ve 20 EFT içeren hediye işlem paketi sunulacak. İş Bankası'nın iştiraklerinden Anadolu Hayat da Grup Emeklilik planında avantajlı koşullar sağlayacak. Kocaeli Ticaret Odası ise Kocaeli ili genelinde öne çıkan firmalarla indirimli alışveriş imkânı yaratacak işbirlikleri kurarak kart sahiplerine fırsatlar sağlayacak.

Önceki Haber Sonraki Haber

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

İş Bankası müşterisi olmak çok kolay!

13.12.2018 - İSTANBUL

İş Bankası, İşCep ve isbank.com.tr üzerinden sunduğu "Müşteri Olmak İstiyorum" hizmeti ile müşteri olma sürecini hızla başlatabiliyor.... Devamı

Anadolu Sigorta girişimcileri desteklemeye devam ediyor

06.12.2018 - İSTANBUL

Anadolu Sigorta, İTÜ ARI Teknokent'le yaptığı işbirliği kapsamında İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi tarafından düzenlenen Big Bang Start-up Challenge'ın da destekçisi oldu. ... Devamı

İş Bankası kadınların ekonomiye katılımını destekliyor

05.12.2018 - İSTANBUL

İş Bankası kadınların ekonomiye katılımını destekliyor ve işini büyütmek ve daha da ileriye taşımak isteyen kadın girişimcilere uygun faiz ve ödeme koşullarıyla kredi imkanı sunuyor. ... Devamı

İş Bankası'ndan Altın Gençlere ödül

05.12.2018 - İSTANBUL

Türkiye İş Bankası, Altın Gençler uygulaması ile üniversite sınavında üstün başarı gösteren 120 öğrenciyi ödüllendiriyor.... Devamı

İş Bankası'ndan "Günlük Kazandıran Hesap"

27.11.2018 - İSTANBUL

İşCep ve İnternet Şubesi'nden müşterilerin diledikleri an diledikleri yerden açabilecekleri Günlük Kazandıran Hesap ile İş Bankası müşterileri birikimlerini TL, USD ve EUR para birimlerinde değerlendirebiliyor.... Devamı