ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

TÜRSAB, Almanlara EXPO'yu tanıtacak

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

03.05.2016 Salı - ANTALYA

TÜRSAB, EXPO 2016 Antalya'yı Alman gazetecileri ve Alman Seyahat Acenteleri ile Tur Operatörleri Birliği üyelerine tanıtacak.Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Türkiye'nin ilk kez ev sahipliği yaptığı EXPO 2016 Antalya'yı Alman gazetecileri ve Alman Seyahat Acenteleri ile Tur Operatörleri Birliği (DRV) üyelerine tanıtacak.

TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün ile TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Çavuşoğlu ve Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Başkanı Sefa Altınay EXPO 2016 Antalya sergi alanını gezdi. EXPO 2016 Antalya'yı mayıs ayı içinde Alman pazarında tanıtacaklarını belirten Gürcün, Alman Seyahat Acenteleri ve Tur Operatörleri Birliği (DRV) ile Alman basını temsilcilerini Antalya'da ağırlayacaklarını kaydetti.

Gürcün, "Alman pazarında EXPO ile ilgili duyuruların yeterince yapılması halinde Türkiye'ye, Antalya'ya yönelik satışlara çok ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyorum" dedi. Tanıtımın doğru alanlarda yapılması gerektiğini anlatan Gürcün, sözlerine şöyle devam etti:

"Alman Seyahat Acenteleri ve Tur Operatörleri Birliği'ni Antalya'ya davet edip Almanya'daki turizm basınıyla birlikte yapacağımız etkinlikle bu ülkedeki bütün kanallara ulaşacağız. Dolayısıyla Almanya'daki tüketicinin de EXPO'dan haberi olacak. Ciddi bir kaldıraç olma şansını yakalayacağımıza inanıyorum." Bu arada dünyanın en büyük turizm şirketlerinden TUI de Antalya'daki otellerde görev yapan 300 rehbere EXPO 2016 alanındaki konferans salonunda bilgilendirme yaptı.

Önceki Haber Sonraki Haber

EKONOMİ KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Şampiyonlar ligi MIPIM'de 200 firma görücüye çıkıyor

15.02.2019 - İSTANBUL

Dünyadan 26 bin kişi 30. kez kapılarını açacak olan MIPIM'e katılıyor.... Devamı

İşsizlik kasımda 2 puan arttı

15.02.2019 - İSTANBUL

İşsizlik oranı, Kasım 2018'de bir önceki yılın aynı ayına göre 2 puan artarak yüzde 12,3 oldu.... Devamı

Sanayi üretimi beklentinin üzerinde daraldı

14.02.2019 - İSTANBUL

2018 Aralık ayı sanayi üretimi yüzde 9,8 ile beklentilerin üzerinde daraldı.... Devamı

İnşaatçılar fuarda buluştu

14.02.2019 - ADANA

TÜYAP Adana İnşaat, Kent ve IHS (Isıtma Soğutma Havalandırma Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım) Fuarları 17 Şubat'a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. ... Devamı

Ocakta makine ihracatı 1.3 milyar doları geçti

14.02.2019 - ANKARA

Ocakta sektörün ihracatı yüzde 12'lik artışla 1 milyar 300 milyon doların üzerine çıktı.... Devamı