ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

Borsa 94.000'de kalamadı

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

08.05.2017 Pazartesi - İSTANBUL

Haftaya alımlarla başlayan ve 94.500 puan seviyelerine kadar çıkan BİST 100 endeksi, kapanışa doğru gelen satışlarla 93.832 puandan günü tamamladı.

 

Borsa İstanbul (BIST), alıcılı açılışın ardından yatay seyir izledi. BIST kapanışa doğru artan satışlarla bir miktar geriledi.

Güne alıcılı bir seyirle başlayan ve en yüksek 94530 puanı gören BIST 100 endeksi, bir süre 94300-94500 aralığında yatay seyir izledi. İkinci yarıda bir miktar kâr satışı ile karşılaşan BIST 100, en düşük 93717 puanı gördükten sonra günü 93832,70 puan ile (yüzde 0,10) 95,10 puan ekside tamamladı.

İşlem hacmi 4.954.733.291 TL olarak gerçekleşti.

Borsa İstanbul, güne alıcılı bir seyirle başlarken, yurt içinde sanayi üretim verilerinin beklentilerin bir miktar üzerinde açıklanması da olumlu algılandı.

Fransa'da Emmanuel Macron'un seçimleri kazanması ile beklentilerin gerçekleşmesi Avrupa borsalarında satışlara neden olurken, emtia fiyatlarındaki gerilemelerin gelişmekte olan ülke piyasalarındaki risk alma iştahında düşüş yaratması ile birlikte Borsa İstanbul'daki yükselişin sınırlı kaldığı ve bir miktar kâr realizasyonu yaşandığı gözlendi.

"Bu sayfalardaki her türlü bilgi, veri, yorum ve değerlendirmeler T. İş Bankası A.Ş.  tarafından, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlattırılmış olup, hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve  müşteri ve/veya kullanıcı ve/veya ilgili kişilerin verilecekleri kararlara esas olarak alınmamalıdır. Bu bilgi, veri, yorum ve değerlendirmeler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır. Bu itibarla, bu sayfalarda yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında T. İş Bankası A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Gerek bu yayındaki, gerekse bu yayında kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda müşteri ve/veya kullanıcı ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan , kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı T. İş Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz."
Önceki Haber Sonraki Haber

PİYASA KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Dolar ve euroda yeni rekor

06.08.2018 - İSTANBUL

TL varlıklarda kayıp yeni haftaya başlarken devam ediyor. Türkiye-ABD arasındaki ilişkilerine yönelik gelişmeler yakından izleniyor. ... Devamı

Dolar tarihi zirveyi yeniledi!

02.08.2018 - İSTANBUL

Dolar/TL ABD'nin Türkiye'de bazı kişi ve kurumlara yaptırım kararı haberi ardından dün akşam 5'i aşarak tarihi zirveyi gördükten sonra bu sabah sınırlı olarak geriledi.... Devamı

Merkez Bankası faizi değiştirmedi

24.07.2018 - ANKARA

Merkez Bankası, temmuz ayı PPK toplantısında ekonomistlerin 100 baz puan artış beklentilerinin aksine haftalık repo faiz oranında değişiklik yapmadı.... Devamı

Türk Lirası güç kazandı

23.07.2018 - İSTANBUL

Dolar/TL, Merkez Bankası'nın yarın açıklayacağı faiz kararı öncesi 4.75 seviyelerine kadar geriledi. ... Devamı

Borsa son bir ayın en yüksek kapanışını gerçekleştirdi

05.07.2018 - İSTANBUL

Borsa, yüzde 1,92 değer kazanarak 99.097,00 puana yükseldi... Devamı